پرتال جامع راه سلامت ایرانیان یک سامانه تخصصی در حوزه ی سلامت کشور است، شما می توانید هر آنچه می خواهید در آن با موضوع سلامت بجویید و بیابید، یا بانکهای اطلاعاتی ما را مرور کنید !

اخبار حوزه سلامت   لمینت

  • PDF
لمینت چیست و در چه افرادی مناسب بوده:
یک لایه ی همرنگ دندان ها بوده که باعث اصلاح فرم و رنگ دندان ها شده و اگر دندان ها با فاصله درکنار هم هستند فاصله را بسته و بر روی دندان هایی که شکستگی دارند قرار می گیرد. دندن های کوتاهتر را میتوان با لمینیت بلندتر کرد.
 
انواع لمینت دندان و تفاوت آن ها:
لمینیت به دونوع تقسیم و ساخته شده که بر اساس جنس و ساخت متفاوت بوده
- لمینیت کامپوزیتی: ثبات رنگ این نوع لمینت کمتر است ولی قیمت آن ها ارزان تر بوده و بدون تراش بودن دندان از جمله مزیت های آن می باشد.
- لمینیت سرامیکی: مقاومت بیشتری نسبت به لمینت های کامپوزیتی دارند و ثبات رنگ بیشتری در مقایسه با کامپوزیت ها دارند و دارای ظاهر زیباتری هستند.
 
نکات مهم این مرکز برای انجام لمینیت:
این مجموعه بخاطر ارتباط گسترده با بهترین لابراتوار های امریکا و آلمان  توانایی ساخت لمینیت، حتی در کشورهای نامبرده را دارا می باشد. ضمناً متریال موجود در این مرکز هم از بهترین کیفیت روز دنیا برخوردارمی باشد. که این امر باعث میشود هم ظرافت کار بالا رود و هم برای همیشه دندانهای زیبای شما محفوظ بماند. این عمل ریزه کاری های زیادی دارد که پزشک باید به غیر از تخصص، ریز بین و با دقت باشد. از طرفی ارزیابی بیمار قبل از شروع کار بسیار مهم است تا بتوانیم بهترین نتیجه را از لمینیت برای شما داشته باشیم.
Tags:     دندانپزشکان      دندانپزشکی      لمینت
آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳

آخرین برچسب ها