پرتال جامع راه سلامت ایرانیان یک سامانه تخصصی در حوزه ی سلامت کشور است، شما می توانید هر آنچه می خواهید در آن با موضوع سلامت بجویید و بیابید، یا بانکهای اطلاعاتی ما را مرور کنید !

اخبار حوزه سلامت   لومینیرز

  • PDF
لومینیرز چیست و در چه افرادی مناسب بوده:
 
لومینیرز یک پوشش ساخته شده از پرسلن است که به روی مینای دندان ها چسبانده می شود و به این ترتیب اکثر موارد نقص و اشکالات ظاهری دندان را اصلاح می کند. با توجه به اینکه روش لومینیرز نیازمند تراشیدن ساختار طبیعی دندان نیست، در صورت نیاز می توان ونیر لومینیرز را از روی دندان برداشت.ضمناً این روش برای افرادی که از دردهای دندانپزشکی واهمه دارند بسیار مناسب است. تجهیزات لازم برای ساخت ونیر لومینیرز صرفاً در کشورهای اروپایی و امریکا موجود می باشد.
 
تفاوت لومینیرز با لمینیت:
 
لومینیرز یک نوع خاص از ونیر است که به صورت بسیار نازک طراحی می شود. دقیقاً روی بخش اصلی دندان قرار می گیرد. علاوه بر این استفاده از ونیر لومینیرز بدون درد است با توجه به اینکه استفاده از ونیر لمینیت نیازمند برداشتن بخشی از ساختار طبیعی دندان است، بیمار در هنگام درمان با مقداری درد مواجه خواهد شد و ضمناً لمینیت دائمی می باشد در صورتیکه ونیر لومینیرز را می توان در صورت تمایل از روی دندان ها برداشت و لومینیرز آخرین روش زیبایی قبل از متد  brilliance teeth veneers در دنیا می باشد که اکثراً مورد توجه بازیگران هالیوود است.
 
چند جلسه درمانی برای اصلاح طرح لبخند با روکش لومینیرز نیاز است؟
با توجه به اینکه هنگام استفاده از این روش درمانی ممکن است فرد به سایر درمان های دندان پزشکی نیاز داشته باشد، این روش درمانی معمولاً نیازمند دو تا سه جلسه ملاقات با دندان پزشک است.
 
 
آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳

آخرین برچسب ها